Święto Babci i Dziadka (2023)

„Dziadku miły, twoje ręce, dużo ciepła dają mi.

Twoje serce droga Babciu, w zimne mnie ogrzewa dni.”

20 stycznia 2023 roku w Gimnazjum im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Czarnego Borze przedszkolacy i uczniowie klas początkowych przyszykowali piękną niespodziankę dla Babć i Dziadków w postaci piosenek, wierszy, tańców i wesołych inscenizacji. Dziewczynki weseliły widzów jako „ Babcie staruszki“, a chłopcy jako prawdziwi muzykanci pomagali im grając na różnych instrumentach.

Teatrzyk szkolny „Dziecięca fantazja“ zaprosił wszystkich na spotkania z różnymi bajkami. Dyrektor gimnazjum Ligia Korzeniewska złożyła wszystkim Babciom i Dziadkom ciepłe życzenia, podkreślając, że to piękne święto jest doskonałą okazją, aby podziękować za serdeczność, miłość, troskę jakimi stale i życzliwie obdarzają Babcie i Dziadkowie swe najdroższe wnuczęta.

Babcie i Dziadkowie otrzymali od wnuków upominki, wiele wzruszających emocji, a właśnie o to chodziło, aby święto sprawiło radość.

Życzymy dla wszystkich Kochanych Babć i Drogich Dziadków jak najwięcej pięknych chwil w życiu i jak najczęstszych powodów być dumnymi ze swoich wnuków oraz tradycyjnych 100 lat!

Foto: J. Liachovičienė, K. Gaidulewicz