19. rocznica kanonizacji św. Urszuli Ledóchowskiej

18 maja 2022 r. w naszym Gimnazjum obchodziliśmy 19 Rocznicę Kanonizacji św. Urszuli Ledóchowskiejj. W ciągu miesiąca uczniowie przygotowywali prezentacje, plakaty na temat życia naszej patronki. Uczniom udało się pogłębić swoje wiadomości o życiu św. Urszuli Ledóchowskiej. Dla młodzieży zostało wykonać najważniejsze zadanie, kierować się jej zapałem do pracy i edukacji.

Powierzyliśmy opiece św. Urszuli uczniów klas pierwszej i drugiej. Uczniowie ślubowali uroczyście być sumiennymi uczniami. Dyrektor Ligija Korzeniewska po Ślubowaniu wręczyła prezenty i słodycze dla prawdziwych uczniów. Powodzenia im na dalsze lata edukacji.

Dziękujemy, za aktywny udział w obchodach Rocznicy naszej patronki, dla całej społeczności gimnazjalnej.