Tuż przed Świętami Gimnazjum odwiedzili Goście z Polski. Przedstawiciele Stowarzyszenia Łagierników AK na czele z Prezesem Zarządu Arturem Kondratem, przekazali uczniom naszego gimnazjum wiele niezbędnych rzeczy na okres pandemii: maseczki, płyny do mycia i dezynfekcji, chusteczki pielęgnacyjne.

Uczniowie Gimnazjum otrzymali mnóstwo wykonanych własnoręcznie przez dzieci z Polski pięknych kartek świątecznych z życzeniami, przybory szkolne i słodycze, zebrane w ramach akcji zorganizowanej w Polsce przez Fundację Opieki i Jedności Kresowian „Dzieci Dzieciom – Uczeń Uczniowi, Szkoła dla Polskich dzieci z Kresów Wschodnich”.

Serdecznie dziękujemy Dzieciom z Polski i ich Rodzicom za życzliwość, wrażliwe, hojne i otwarte serca. Pragniemy Wszystkim Darczyńcom złożyć życzenia wszelkiej pomyślności. Niech ten szczególny okres niesie dla Was dużo ciepła, a Nowy 2022 Rok przyniesie wszystkim wiele radości i szczęścia.

Wdzięczni uczniowie Gimnazjum im św. Urszuli Ledóchowskiej w Czarnym Borze