Dzień Pluszowego Misia

Z okazji dnia pluszowego misia w naszym przedszkolu zostały zorganizowane huczne obchody z licznymi grami, zabawami oraz konkursami plastycznymi. Była to doskonała okazja, aby przynieść ze sobą ulubionego pluszaka i zaprezentować go rówieśnikom. Świętowanie rozpoczęło się od różnego rodzaju tańców na tle melodii o misiach. Dzieci brały też udział we wszelakich konkursach i zagadkach związanych z postacią misia. Czytaliśmy wspólnie bajki z misiami w roli głównej. Na pewno była to bardzo udana impreza, która dała wszystkim uczestnikom dużo pozytywnej energii.

Nad całą imprezą czuwała Pani Dyrektor Ligija Korzeniewska, która zadbała o wszystkie niespodzianki dla dzieci , a przede wszystkim były to prezenty od ofiarodawców o wrażliwych i czułych sercach z Polski.

Dziękujemy serdecznie dla czcigodnego księdza Ryszarda Umańskiego, dla siostry zakonnej Aleksandry, oraz dla wszystkich przyjaciół za ofiarność i otwarte serca.

Wychowawczynie: Jolanta Siemionowa, Halina Miłosz, Justyna Baranowskaja