II miejsce w międzynarodowym konkursie fotograficznym „Nieznane miejsca pamięci w mojej okolicy“

Uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w międzynarodowym konkursie fotograficznym pt. „Nieznane miejsca pamięci w mojej okolicy” ogłoszonym przez Instytut Pamięci Narodowej w Polsce.

Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych w Polsce oraz uczniów szkół polonijnych i polskich za granicą w wieku od 11 do 19 lat. Zadanie konkursowe polegało na upamiętnieniu w formie fotografii miejsc związanych z historycznymi wydarzeniami i postaciami w dziejach walk i męczennictwa narodu polskiego w kraju i za granicą w XX w.

3 listopada 2021 r. ogłoszone zostały wyniki konkursu.

Gratulacje dla ucznia klasy IIG Dawida Jurewicza, który zdobył II miejsce!

Serdecznie dziękujemy pani Ewie Kupcewicz za pomoc w realizacji projektu:)

Zapoznać się z pracami laureatów konkursu (w tym i Dawida) można na stronie internetowej Instytutu Pamięci Narodowej

Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć, wysłanych na konkurs fotograficzny przez uczniów naszego gimnazjum.

Jolanta Liachovičienė