Światowy Dzień Opieki nad Zwierzętami

4 października – Światowy Dzień Opieki nad Zwierzętami. Dzieci z grup przedszkolnej i wczesnoszkolnych z gimnazjum Świętej Urszuli Ledóchowskiej z Czarnego Boru wzięły udział w zorganizowanej akcji. Dzieci nie są obojętni na zwierzęta, dlatego, że wiele osób ma w domu szczeniaka, kociaka, papugę, chomika lub innego zwierzaka, którym codziennie przynoszą jedzenie lub sprzątają klatkę. Podczas zajęcia edukacyjnego dzieci dowiedziały się o niełatwym życiu zwierząt bezdomnych lub znajdujących się w schronisku. Z ogromnym zapałem wzięły udział w tej akcji dobroczynnej. Przynosiły: pokarm, miseczki, serwetki, ręczniki, rękawiczki oraz inne potrzebne rzeczy.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY za okazane serce i bezinteresowną pomoc bezdomnym zwierzętom ze schroniska.

Wychowawczynie: Jolanta Siemionowa, Halina Miłosz, Justyna Baranowskaja