„Dobroć sama przez się jest rzeczą Boską, jest małą iskierką” (św. Urszula Ledóchowska)

Miło nam poinformować, iż nasze gimnazjum brało udział w akcji charytatywnej na rzecz Hospicjum bł. ks. Michała Sopoćki, której głównym celem było zebranie środków pieniężnych na opiekę hospicyjną podopiecznych dzieci i dorosłych.

Poprzez tak piękny gest możemy wesprzeć ludzi, którzy cierpią i potrzebują pomocy. Niezmiernie cieszymy się, że w ciągu godziny udało się zebrać 600 Euro. Zebrana kwota w najbliższych dniach zostanie przekazana do hospicjum. Bóg zapłać dla rodziców, uczniów, nauczycieli, którzy przeznaczyli datki na rzecz hospicjum.

Za pomoc w organizacji przedsięwzięcia serdecznie dziękujemy uczennicom gimnazjum: D. Zimnoch (kl. IIIG), B. Żylińskiej (kl. IIIG), D. Kolesnikowej (kl. IG), K. Butrimaitė (kl. 8), L. Pietraszkiewicz (kl. 8).

Organizatorki: W. Milewska – Burak, E. Kupcewicz