Eko muzyczny robot

Grupy wczesnoszkolne „Biedroneczki“ „Promyczki“, a także grupa przedszkolna „Pszczółki“ brały udział w projekcie „EKO MUZYCZNY ROBOT“. Celem wystawy było rozwijanie idei ekologicznych poprzez twórcze wykorzystanie surowców wtórnych. Zadaniem było promowanie wykorzystania surowców wtórnych oraz kształtowanie znaczenia ekologii dla człowieka i przyrody, rozwinąć umiejętności artystyczne i stworzyć ulubiony instrument muzyczny. Dzieci razem z rodzicami z zapałem wzięły się do pracy, tworzyły instrumenty z surowców wtórnych: plastik, opakowanie, pudełka, guziki, itd. Powstały takie instrumenty jak: skrzypce, gitara, akordeon, bębenki itd. Dzieci otrzymały dyplomy za wykonane prace. Serdecznie dziękujemy dla dzieci oraz rodziców za kreatywność i aktywny udział.

Wychowawczynie: Halina Miłosz, Irena Jenkielewicz, Jolanta Siemionowa