Mikołajki w Gimnazjum im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Czarnym Borze

Ogromną radość przeżyli najmłodsi uczniowie naszego gimnazjum, gdyż wzięli udział w zabawie mikołajkowej, która odbyła się 7 grudnia 2020 roku..  Tego dnia każde dziecko założyło mikołajową czapkę na cześć Św. Mikołaja. W taki właśnie sposób dzieci grup przedszkolnej „Pszczółki” i wczesnoszkolnych „Promyczki” i „Biedroneczki” czekały na przyjście oczekiwanego gościa. Były wiersze, zabawy i zapalenie choinki. Św. Mikołaj przysłał dla dzieci list wirtualny, a także ogromny wór prezentów. Każdy tego dnia był uśmiechnięty i miał dobry humor.

Goście z Polski przekazali dary dla gimnazjum, a także prezenty dla wychowawców oraz każdego dziecka. W imieniu całej społeczności Gimnazjum w Czarnym Borze dziękujemy wszystkim darczyńcom, za ofiarowanie wspaniałych prezentów. Jesteśmy wdzięczni za życzliwość, ogrom dobroci oraz przyjazne, pełne miłości serca.

Wychowawczynie: Halina Miłosz, Irena Jenkielewicz, Jolanta Siemionowa.