GIMNAZJUM IM. ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ W CZARNYM BORZE

Šv. Uršulė Leduchovska
1865-1939

Być dobrym to znaczy żyć dla szczęścia innych...

Św. Urszula Ledóchowska

Jesteście Państwo na stronie Gimnazjum im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Czarnym  Borze, na której umieściliśmy podstawowe informacje o gimnazjum, nauczycielach, historii gimnazjum, kołach zainteresowań, o ciekawych wydarzeniach.

Mundurki szkolne

(1-4 kl., 5-12 kl.)

Mikołajki 2018.

Lekcja plastyki.

Zobacz zdjęcia

Piękne wieńce adwentowe - symbole Adwentu 2018.

Zobacz zdjęcia

Uroczystość pasowania na ucznia w Czarnym Borze.

Zobacz zdjęcia

Odpusty Opieki NMP – „Oto Matka Twoja“ 2018.

Zobacz zdjęcia

11 listopada grupa nauczycieli oraz uczniów naszego gimnazjum wzięła udział w uroczystościach na Rossie, które odbyły się z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Zobacz zdjęcia

Uroczysty koncert pt. „Z miłości do Niepodległej” w ramach obchodów 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Zobacz zdjęcia

„Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy…”

5 października 2018 roku gimnazjaliści klasy IG naszego gimnazjum przeprowadzili akcję pod tytułem „Kwiaty pamięci”. W ogródku kwiatowym posadzili 100 tulipanów o kolorach białym i czerwonym.  Takim to czynem uczniowie chcieli upamiętnić setną rocznicę Niepodległości Państwa Polskiego.

Zobacz zdjęcia

We środę, 31 października, tuż przed uroczystością Wszystkich Świętych groby sióstr urszulanek i ks. Ignacego Mickiewicza w Czarnym Borze odwiedziła mer rejonu wileńskiego Maria Rekść.

Zobacz zdjęcia

Jesienna przygoda przedszkolaków z Gimnazjum im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Czarnym Borze.

KRESY 2018.

Dzień nauczyciela (2018).

W rytmie muzyki.

Wycieczka do Miednik Królewskich.

Zobacz zdjęcia

Integrowana lekcja „Wujek Urodzaj przybył do nas...” klasy 3 w zagrodzie państwa Wioletty i Aleksandra Subotkiewiczów w ramach projektu „Zawód moich rodziców”.

Zobacz zdjęcia

INFORMACJA O WOLNYCH MIEJSCACH W GRUPACH WYCHOWANIA WCZESNOSZKOLNEGO I PRZEDSZKOLNEGO

Lopšelinės grupės

Ikimokyklinio ugdymo grupių skaičius

Priešmokyklinio ugdymo grupių skaičius

2018-09-01

Rozpoczęcie roku szkolnego (2018).

Zobacz zdjęcia

Wizyta Sióstr Urszulanek w Czarnym Borze.

Zobacz zdjęcia

W dniu 13 lipca 2018 r. odbyło się uroczyste wręczenie świadectw dojrzałości.

Data ostatniej aktualizacji

10.12.2018

Adres: Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija, Mokyklos g. Nr. 20, Juodšilių k., Juodšilių sen., LT-14102,

Vilniaus r., Lietuva, tel.: (85) 2698127, poczta el.: ursules.vid.mok@gmail.com