Pavojai miške ir kaip juos įveikti

2023 m. gegužės 22 d. vyko integruota fizinio ugdymo ir žmogaus saugos veikla „Pavojai miške ir pirmosios pagalbos suteikimas“ 6 ir 7 klasės mokiniams. Pamoka vyko Juodšilių miške. Pasiskirstę į nedideles grupeles mokiniai dalyvavo įvairiuose rungtyse.   Mokiniai varžėsi, bandydami išvardyti kuo daugiau pavojų tykančių miške, demonstravo savo gebėjimus mokėti suteikti pirmąją  pagalbą, esant įvairiems sužalojimams; išmoko, kaip saugiai transportuoti nukentėjusįjį. Pasitelkę mobiliuosius telefonus turėjo nufotografuoti kuo daugiau vaistinių augalų ir juos pristatyti.

Mokiniai dalyvaudami šiame užsiėmime patobulino pažinimo, komunikavimo, sveikos gyvensenos, skaitmeninę kompetencijas, o taip pat žygiuodami sparčiu žingsniu sudalyvavo Europos judėjimo savaitės 2023 paminėjime.

Mokytojos: Roma Graužinytė ir Violeta Trifonovienė