2023 m. FK RITERIAI nemokamas futbolo turnyras

Balandžio 26 d. mūsų gimnazijos pradinukai dalyvavo nemokamame draugiškame vaikų futbolo turnyre. Turnyro metu mūsų gimnaziją atstovavo dvi komandos (1–2 kl.) ir (3–4 kl.). Futbolo rungtynės vyko Vilniaus „Sportima“ manieže.

Draugiško turnyro tikslas: Vilniaus miesto ir Vilniaus regiono vaikus sudominti futbolu bei įtraukti juos į veiklą, prisidėsiančią prie sveikos gyvensenos skatinimo, didesnio moksleivių užimtumo, futbolo populiarinimo. Sieksime sukurti vaikams pilną gerų įspūdžių ir emocijų šventę!

Organizatoriai  FK „RITERIAI“ pasirūpino:

• nemokamų transportų nuo durų iki durų vaikams, todėl rūpintis atvykimu į turnyrą nereikėjo.
  • Visos mokyklos gavo nemokamai kamuoliųfizinėms treniruotėms.
  • vaikai gavo nemokamus marškinėlius, kuriuos galės pasilikti kaip suvenyrą.
  • komandos gavo dovanų kuponus futbolo fanui „Talentų Futbolo Akademijoje“.
  • kvietimus į rungtynes.

Į turnyrą mūsų komandos lydėjo 3 kl. mokinio Edvino tėvas – Rimantas Čebatorius, kuriam esame labai dėkingi.

Pradinio ugdymo auklėtojos