Edukacinė pamoka už mokyklos ribų

IG ir IIIG klasių mokiniai kartu su mokytojomis Božena Romanovska ir Mirena Kasperovič balandžio 19 diena lankėsi Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centre. Dalyvaudami projekte „Žalioji odisėja“ mokiniai pravedė centro gyventojams edukacinį užsiėmimą apie taisyklingą atliekų rūšiavimą, perdirbimo galimybes ir naudą bei taršos žalą gamtai. Mokiniai pristatė įdomų pranešimą, deklamavo gražius eilėraščius apie Žemę ir gamtą.

Esame sužavėti tuo, kad senjorai su dideliu entuziazmu ne tik sprendė kryžiažodžius, kuriuos jiems paruošėme, bet ir piešė ir spalvino piešinius, kurių tema „Mūsų Žemės grožis“.

Esame dėkingi Socialinių paslaugų centro direktorei Renatai Adamovič už galimybę atvykti į centrą ir perduoti savo žinias apie ekologiją.

Projekto dalyviai.