Vaikų priėmimas į Vilniaus rajono švietimo įstaigų priešmokyklinio ugdymo grupes

Kaip užregistruoti vaiką į priešmokyklinio ugdymo grupę?

Prašymai priimti vaikus ugdytis pagal priešmokyklinio ugdymo programą į Vilniaus rajono švietimo įstaigų priešmokyklinio ugdymo grupes ateinantiems mokslo metams turi būti pateikti iki einamųjų metų balandžio 1 d. informacinėje sistemoje www.registruok.lt > Vilniaus rajono savivaldybė.

Vaikų priskyrimas į priešmokyklinio ugdymo grupes ateinantiems mokslo metams prasideda einamųjų metų balandžio 1 d.

Tėvams (globėjams) apie skirtą vietą švietimo įstaigoje pagrindinio vaikų priskyrimo į grupes metu pranešama telefonu ar elektroniniu paštu nuo einamųjų metų balandžio 1 d. iki birželio 15 d., papildomo vaikų priskyrimo į grupes metu – nuo einamųjų metų birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d.

Daugiau informacijos…

2023-03-24