„Mokonomika” – didžiausia nuotolinė pamoka

„Mokonomikos“ pamoka, inicijuojama „Swedbank“ Lietuvoje, prisideda prie UNICEF ir UNESCO rengiamos „Didžiausios pamokos pasaulyje“, kurios tikslas kurti inovatyvias švietimo priemones, įgyvendinant Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus.

Trečią kartą įvyksianti didžiausia nuotolinė pamoka Lietuvoje „Mokonomika“ š.m. kovo 9 d. pakviete moksleivius, mokytojus bei visus smalsuolius drauge nusikelti ir pasižvalgyti po ateitį. Renginiui, kurį praėjusiais metais sutraukė 400 tūkst. dalyvių, šįkart dirigavo animuotas avataras, o pamokas vedė daugiau nei 18 ekspertų iš inovacijų, tvarumo, finansų bei kitų sričių.
Visus dalyvius pasveikino LR ŠMM ministrė – Jurgita Šiugždinienė bei finansų instituto Lietuvoje vadovė – Juratė Cvilikienė. Šįkart dalyvavo mūsų gimnazijos 3 klasės mokiniai. Jauniausiems atradėjams (1-4 klasių mokiniams) buvo verta dalyvauti šioje pamokoje, nes buvo linksma, įdomu ir vaikams labai patiko.

Klasės auklėtoja Marija Macinkevič