Sausio 13 – Laisvės gynėjų diena

Šiandien, sausio 13-oji, yra tikrai labai svarbi data mūsų tėvynei – Lietuvai. Prieš 32 metus, mūsų tauta kovojo už Laisvę, aukodami savo gyvenimą. Jau kelis metus mūsų gimnazija dalyvauja visuotinėje pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“ prisimindami tą laiką, kai mūsų tėvynės, Lietuvos, laisvė, buvo sprendžiama čia ir dabar. Šiandien mes, vaikai, sakome didelį AČIŪ už drąsą ir meilę savo tėvynei tiems, kurių dėka mes dabar galime gyventi laisvoje šalyje. Tam, kad paminėtų Laisvės gynėjų dieną, gimnazijos mokiniai paruošė stendinį pranešimą. Taip pat buvo organizuotas bėgimas, skirtas paminėti žuvusius už Lietuvos laisvę. Na, o mūsų gimnazistai šią dieną dalyvavo nuotolinėje pamokoje „Sausio 13-oji liudininkų akimis“.

Tekstas – David Jurevič

Organizatoriai