Projektas „Sveikos gyvensenos skatinimas ir moksleivių sveikatos raštingumo ugdymas Vilniaus rajone“

Mūsų gimnazijoje   įgyvendinamas Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir VšĮ Vilniaus rajono centrinės poliklinikos vykdomas projektas „Sveikos gyvensenos skatinimas ir moksleivių sveikatos raštingumo ugdymas Vilniaus rajone“. Projekto metu IG ir IIG   klasių mokiniai  jau išklausė ir aktyviai dalyvavo paskaitose „Lyčių lygybė“, „Pirmoji pagalba“, „Sveika gyvensena“ . Sausio mėnesį dar laukia veikla  „Priklausomybės“. Ypatingai daug dėmesio sulaukė užsiėmimai  apie pirmosios pagalbos suteikimą, kai kiekvienas projekto dalyvis galėjo praktiškai išbandyti teorines žinias apie žmogaus gaivinimą bei kitus atvejus, kai reikia veikti greitai ir tiksliai. Šių veiklų metu įgytas žinias ir gebėjimus mokiniai galės pritaikyti kasdieniame gyvenime, prireikus gebės suteikti pirmąją pagalbą.

Projekto koordinatorė gimnazijoje Violeta Trifonovienė

Foto Darija Kolesnikova