Edukacinė pamoka „Lietuvos krikšto istorija“

Lapkričio 14 dieną 5 klasė su seserimi Irma ir auklėtoja Janina Novicka išvyko į Vilnių. Mokiniai lankėsi Lietuvos krikšto muziejuje Pranciškonų bažnyčios rūsiuose. Ekskursiją vedė kunigas pranciškonas Piotras. Penktokai pamatė daug įdomių eksponatų: Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikotarpio monetų, krosnių koklių, medalių, taip pat autentišką XIV amžiaus kryžiuočių kardą. Kunigas Piotras pasakojo apie Lietuvos krikšto istoriją ir apie pranciškonus misionierius, svariai prisidėjusius prie krašto krikščionybės. Mokiniai sužinojo, kad Lietuvos krikšto muziejaus sumanytojas ir pagrindinis įgyvendintojas yra kunigas pranciškonas Marekas Dettlaffas. O s. Irma penktokams aprodė bažnyčią, parodė ir paaiškino daugybę religinių simbolių.
Mokiniai dėkingi seseriai Irmai už taip gražiai suorganizuotą edukacinę tikybos pamoką.

Auklėtoja Janina Novicka