Integruota matematikos ir kūno kultūros pamoka panaudojant QR kodą Pučkorių pažintiniame take

Spalio 17 d. 6 klasė dalyvavo integruotoje matematikos ir kūno kultūros pamokoje. Pamoka prasidėjo Pučkorių atodangos viršūnėje, tai 65 m aukščio skardis su įspūdingiausiu vaizdu Lietuvoje. Po gražios panoramos stebėjimo šeštokai ėjo Pučkorių pažintiniu taku, kur keliavo Vilnios upės vingiais, stebėjo Pavilnių regioninio parko kalvas ir miškus, Pūčkorių palivarką, buvusią patrankų liejyklą ir požeminį bunkerį. Keliaujant mokiniai panaudojant QR kodą atliko paskirtas užduotis. Pamokos metu matavome nueitus žingsnius ir skaičiavome ėjimo greitį. Pažintinis takas baigėsi Belmonto pramogų centre. Mokiniai gavo daug teigiamų emocijų iš pamokos potyrių ir nuostabių rudeniškų vaizdų.

Kristina Pasevičė ir Roma Graužinytė