Išvyka į Lietuvos Respublikos Seimą ir Lietuvos nacionalinę biblioteką

Kovo 18 dieną IIG ir IIIG klasių mokiniai kartu su istorijos mokytoja Brygida Šaranda ir rusų kalbos ir technologijų mokytoja Renata Voitechovska lankėsi Lietuvos Respublikos Seime, kur buvo eksponuojama tautinių drabužių paroda bei palmių paroda „Lietuva brangi…“ ir Lietuvos nacionalinėje bibliotekoje, kur turėjo galimybę sužinoti ir suprasti, kas yra Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos. Taip pat šios viešnagės metu mokiniai žaidė interaktyvų žaidimą „Kahoot“, tokiu būdu paaugliai bandė pasitikrinti savo žinias apie Lietuvos katalikų bažnyčios kroniką. Esame labai dėkingi Lietuvos Respublikos Seimui ir Lietuvos nacionalinei Martyno Mažvydo bibliotekai už suteiktą galimybę pažinti Lietuvos valstybės kultūrą.

Foto: David Jurevič