MŪSŲ ŠIRDELĖS PLAKA LIETUVAI

Neformaliojo švietimo programos „Lėlės dienos ir ultravioletinėje šviesoje“ mokiniai dalyvavo kūrybiniame projekte „MŪSŲ ŠIRDELĖS PLAKA LIETUVAI“, kuris skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienoms paminėti. Projektą organizuoja Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinės mokyklos Rastinėnų pradinio ugdymo skyriaus pradinių klasių mokytoja Justyna Pavilovič ir socialinė pedagogė Agata Jačnik.

Projekto tikslas – ugdyti vaikų tautinį, patriotinį jausmą bei kūrybinius įgūdžius panaudojant STEAM metodus. Savo veikloje išbandėme naujus darbo būdus. Lavinome pagrindinius pojūčius: regėjimą, lytėjimą, klausą, uoslę, skonį. Vaikų žinios buvo įsisavinamos per praktinį patyrimą. Paklausėme dainelės „Nupiešiu Lietuvą“, sudėjome ant suolo posmus iš eilučių ir tada pradėjome gaminti vėliavėles. Prisiminėme spalvas, atrinkome vaisių gabalėlius ir sudėliojome iš jų nuostabų desertą. Šios valgomos dovanos- tau, Lietuva!

Būrelio vadovė Danuta Stefanovič, 1 klasės mokytoja Irena Jenkelevič