Stažuotė Utenoje

Gruodžio 14 dieną grupė mūsų gimnazijos mokytojų vyko semtis profesinės patirties į Utenos Krašuonos progimnaziją. Stažuotė Utenoje – tai dar viena įgyvendinta projekto „Kokybės krepšelis“ veikla. Jos metu iš Utenos kolegų pasisėmėme patirties, kaip organizuoti ir vesti šiuolaikišką pamoką, sužinojome, kokius projektus vykdo Krašuonos progimnazija ir kuo jie naudingi mokiniams bei mokytojams. Kolegos iš Utenos parodė, kaip pamokoje galima panaudoti skirtingus įsivertinimo įrankius mokinių pasiekimams ir pažangai į(si)vertinti ir, kaip naudojami kolegialaus grįžtamojo ryšio teikimo-gavimo užrašai. Po stebėtų pamokų aptarimo buvo pristatytos universalaus mokymo(si) dizaino strategijos ir jų taikymas pamokose bei projektinėje veikloje, o taip pat pradinių klasių bei pagrindinio ugdymo pažangos stebėjimo ir vertinimo sistemos. Po viešnagės Krašuonos gimnazijoje apžiūrėjome Utenos miestą, susipažinome su istorija, aplankėme žymiausias miesto vietas, Siesikų keramikos muziejų.  Namo grįžome su gera nuotaika ir naujomis idėjomis.

Danguolė Zubrickienė