Edukacija „Aplink pasaulį per 90 minučių”

Gruodžio 9 d. 5 klasė dalyvavo  edukaciniame Vilniaus Zooparko renginyje „Aplink pasaulį per 90 minučių”. Penktokai edukacijos metu įgijo žinių apie skirtingas šešių žemynų kultūras ir joms įtaką darantį klimatą bei supančią aplinką. Edukacijos metu mokiniai sužinojo apie svarbius aplinkai gyvūnus, nepriklausomai nuo jų išvaizdos ar keliamos baimės. Mokiniai iš arti stebėjo 90 skirtingų gyvūnų rūšių. Pamatė vieną mažiausių primatų pasaulyje – nykštukinę marmozetę, smalsuolius katinius lemūrus, išdykusių surikatų šeimą, didžiausius vėžlius Lietuvoje, šikšnosparnius, kapibarus. Renginio pabaigoje norintys mokiniai  galėjo pamaitinti triušiukus, spalvotąsias papūgas loriketas ir koi karpius. Penktokai renginio metu gavo labai daug teigiamų emocijų, kurios padės padidinti dėmesį, atmintį ir sąmoningumą.

5 klasės vadovė Kristina Pasevičė