Projektas „Sveiki, aktyvūs, pozityvūs“

Mūsų gimnazijoje nuo lapkričio 24 d. vyksta projektas „Sveiki, aktyvūs, pozityvūs“. Šis tęstinis projektas, kurio tikslas plėtoti Vilniaus rajono savivaldybės vaikų fizinio aktyvumo įpročius, vyks iki kovo mėn. pabaigos. Sporto treneris Dainius Kazlauskas iš sporto klubo GYM+ į veiklas įtraukia vaikus nuo 10 metų. Jie kartu mokosi taisyklingai atlikti rato treniruotes – tai funkciniai jėgos pratimai daugeliui raumenų grupių, apjungiantys ne tik raumenų, kraujotakos, bet ir širdies darbą. Šios treniruotės tinka bet kokio amžiaus, lyties, fizinio pajėgumo mokiniams. Juos atliekant dirba visos raumenų grupės. Mokiniai džiaugiasi, kad galėjo išbandyti balanso treniruoklį, kuris leidžia atlikti daugybę skirtingų pratimų. Šis treniruoklis teikia didžiulę naudą žmogui. Tokios treniruotės gerina laikyseną, pusiausvyrą koordinaciją, stiprinami gilieji raumenys ir žinoma kelia nuotaiką – pasižvalgykite, kokios smagios emocijos mokinių veiduose projekto metu.

Fizinio ugdymo mokytoja Roma Graužinytė