Tarptautinė tolerancijos diena

Lapkričio 16-oji yra tarptautinė tolerancijos diena, todėl IIG klasės mokiniai kartu su istorijos mokytoja ir socialinių pedagogų vyko į Vilniuje esantį energetikos ir technologijų muziejų, kuriame buvo festivalis „Tautų įvairovė – mūsų stiprybė“. Šių metų tema buvo – žydų ir totorių tautų simboliai ir muzika.

Šventės metu buvo daug gražių pasirodymų. Grojimas muzikos instrumentais džiugino mūsų protus, o dainavimas – širdis. Koncerto metu veikė Ievos Juršėnaitės instaliacijos „Laukinės gamtos šuolis“ paroda.

Po festivalio galėjome apžiūrėti patį energetikos ir technologijų muziejų. Tai paliko daug gražių įspūdžių. Pamatėme ir neįtikėtino grožio tapybos meno parodą. Darbai mums parodė žavingas Vilniaus vietas ir ne tik.

Dėkojame šio festivalio organizatoriams: VšĮ „Menopolis“ ir Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklai.

David Jurevič (IIG kl.)