Sportuojame ir gyvename linksmai

Mūsų gimnazijos pirmokai ir antrokai spalio mėnesį dalyvavo projekte „Olimpinis mėnuo 2021”. Projekto tikslas prisidėti prie pradinukų ugdymo fizinio aktyvumo, emocinės sveikatos, sveikos mitybos ir bendradarbiavimo.

Mokiniai ryte, per pertraukas, bei namuose atlikdavo mankštą kartu su Olimpiečiais ir projekto herojais ir per pamokas buvo žvalesni. Fizinio aktyvumo užduotis įtraukdavo ir atlikdavo pertraukų metu ir namuose su tėveliais.

Visą mėnesį mokiniai fiksavo savo judėjimo minutes ir siekė bendro gero klasės rezultato, nes klasė tai –  viena komanda – sakė Luka Kibirkštis – herojė.

Visi mokiniai padarė išvadą, kad judėjimas yra labai svarbi geros savijautos dalis. Grynas  vanduo, kaip rašė, vienas iš keturių herojų – Amis Kilniaširdis, tai irgi energijos šaltinis.

Tikimės, kad pirmokai ir antrokai visus metus prisimins projekto herojus ir realizuos Olimpiečių ir projekto herojų patarimus.

Projekto pabaigoje mokiniai gavo diplomus.

Pirmokų ir antrokų auklėtojos: Irena Jenkelevič, Marija Macinkevič