Juodšilių ruduo

Rugsėjo 25 d. Juodšiliuose vyko bendruomenės šventė „Juodšilių ruduo“. Mokiniai išbandė savo jėgas bėgimo rungtyse, tinklinio bei futbolo varžybose ir savo rankos taiklumą smiginio varžybose. 1000m bėgime dalyvavo Patricija Davidovič ir Dominik Davidovič, kuris iškovojo II-vietą. 600m bėgo Daniel Adamicki, Tomaš Stankevič, Valerija Masian, Karol Čečiotkin, Malgožata Žilinska. Tinklinio varžybose II-vietą laimėjo 8 klasės mūsų gimnazijos komanda (Kotryna Butrimaitė, Karol Čečiotkin, Aurelija Franckevič, Teresa Žilinska, Tomaš Stankevič). Garbingą III-vietą taip pat iškovojo IG. kl. gimnazijos komanda (Miroslav Baranovski, Ervinas Semionovas, Darija Kolesnikova, Agnieška Biaigo). Visi renginio dalyviai po daug jėgų pareikalavusių rungčių buvo pavaišinti kibinais su sultiniu. Labai smagu, kad kiekvienas renginio dalyvis buvo apdovanotas atminimo medaliais. Ačiū renginio organizatoriams už tokia gražia šventę. Mokiniai jau laukia susitikimo kitais metais!