Europos Mokyklų Sporto diena

2021 m. rugsėjo 24 d. gimnazijoje organizavome Europos mokyklų Sporto dieną. Europos mokyklų sporto dienos idėja atsirado remiantis Vengrijos mokyklų sporto dienos pavyzdžiu. Vengrijos mokyklų sporto federacija jau dešimt metų organizuoja šį renginį. Šią dieną skyrėme išbandyti smagius žaidimus, kitokias fizinio aktyvumo formas ir sporto šakas, kurti bendruomeniškumo jausmą ir stiprinti sveikatą.

Projekte dalyvavo 1-2 ir 5 klasių mokinai. Mokiniai judėjo šokio ritmu, o vėliau susipažino su „Mažojo golfo“ taisyklėmis. Mokiniai varžėsi, kieno ranka taiklesnė, smūgiuodami į taikinį, spalvotus mini diskus ir ridendami kamuoliukus į duobutę. Mokydamiesi taisyklingai suimti ir laikyti lazdą, taisyklingai stovėti, ridenti ir mušti kamuoliuką, vaikai sužinojo, kuo skiriasi golfo lazdos ir kodėl šis žaidimas reikalauja didelio susikaupimo.

Fizinio ugdymo mokytoja Roma Graužinytė ir choreografijos mokytojas Veslav Gaiževski.