Stiklo papuošalų gamyba

Pasinaudojus projekto „Kultūros pasas“ galimybėmis IG-IIIG klasių mokiniai galėjo pasitelkti savo fantaziją ir kūrybiškumą, kurdami stiklo papuošalus. Šių klasių mokiniai, lydimi klasių auklėtojų, apsilankė VšĮ „Artoteka“, kur sužinojo apie kai kurias stiklo apdirbimo technikas, susipažino su medžiagomis ir įrankiais reikalingais stiklo apdirbimui. Norintys galėjo praktiškai išbandyti stiklo pjovimo įrankius, o  kiekvienas mokinys pats susikūrė po papuošalą iš stiklo. Naudodami skaidrius įvairių formų stikliukus, įvairiausias iliustracijas, augalėlius, blizgučius,  varžtelius, vielutes ir savo fantaziją mokiniai pasigamino po pakabutį sau arba dovanai  mamai, sesei, draugei… Susitikimo metu mokiniai taip pat sužinojo apie stikladirbio profesiją.

Klasių auklėtojos Violeta Trifonovienė, Danuta Žižnevskaja