Projektas „Sveikos gyvensenos skatinimas ir moksleivių sveikatos raštingumo ugdymas Vilniaus rajone“

Mūsų gimnazija dalyvauja Vilniaus visuomenės sveikatos biuro vykdomame projekte „Sveikos gyvensenos skatinimas ir moksleivių sveikatos raštingumo ugdymas Vilniaus rajone“, finansuojamame  Europos sąjungos.

Rugsėjo 17 d. „Legendos“ klube vyko baigiamasis 2018-2019 mokslo metų renginys. Gimnazijos IIIG–IVG klasių mokiniai pasinaudojo galimybe sudalyvauti šiame renginyje ir pasitikrinti savo žinias apie pirmosios pagalbos suteikimą bei lyčių lygybės klausimais Protų mūšyje. Mūsų komanda tik per žingsnį atsiliko nuo prizininkų, likome ketvirti. Renginiui baigiantis su dalyviais susitiko boksininkas Aleksandras Baranovas, kuris pasidalino savo mintimis apie sveiką gyvenseną, mokymosi svarbą, gyvenimo kelio pasirinkimą bei surengė trumpą bokso treniruotę mokiniams.

Projektas vyks dar tris metus, taigi ir jaunesnių klasių mokiniai galės pasinaudoti galimybe pagilinti savo žinias apie sveiką gyvenseną.

Biologijos vyresnioji mokytoja, projekto koordinatorė gimnazijoje
Violeta Trifonovienė